slider
slider
slider
slider
EKSPERCI FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ

Tworzymy wyjątkowy obraz Twojej marki

10 000 zrealizowanych projektów, 1500 sfotografowanych produktów

DZIAŁAMY MIĘDZYNARODOWO

Obraz nie zna granic i nie potrzebuje tłumacza, aby skutecznie przemówić do odbiorcy! Wiemy o tym doskonale – pracujemy dla lokalnych europejskich firm i międzynarodowych brandów!

ZNAMY SWOJE MOCNE STRONY

Fotografia produktowa nie ma przed nami tajemnic! Większość naszych klientów jest z branży kosmetycznej, modowej lub spożywczej, ale chętnie podejmiemy się każdego wyzwania.

W POGONI ZA PERFEKCJĄ

Wyniki mówią za nas! Ponad 97% przygotowanych przez nas zdjęć jest akceptowane przez naszych klientów od razu bez konieczności żadnych poprawek!

CENIMY ZWIĄZKI NA DŁUŻEJ

Średni okres współpracy z nami to aż 30 miesięcy! Elastyczny model subskrypcyjny dopasujesz do swoich potrzeb! A my zostaniemy Twoim stałym i zaufanym partnerem.

KIM JESTEŚMY?

Działamy w branży fotograficznej od ponad 35 lat

Nasz zespół tworzą fotografowie, wyspecjalizowani twórcy krótkich form wideo na social media, styliści, scenografowie i specjaliści od retuszu. Posiadamy 3 niezależne i w pełni wyposażone studia z profesjonalnym sprzętem do fotografii reklamowej. Wieloletnie doświadczenie naszego teamu we współpracy z markami z wielu branż i krajów, w połączeniu z kreatywnością i ogromnym zapleczem sprzętowym pozwala nam realizować najbardziej wymagające i kreatywne projekty.
Dzięki stałej współpracy opartej na subskrypcji, poznajemy doskonale Twój brand, produkty i zespół, aby finalne efekty sesji przemówiły do Ciebie i do Twojego odbiorcy! Z nami tworzenie materiałów wizualnych dla Twojej marki będzie ulubionym etapem comiesięcznych działań marketingowych.

Dobre zdjęcia to za mało! My wiemy jak tworzyć niesamowite!

Image 1
Image 2
Warning: Undefined array key 4 in /usr/home/grzegorz941/domains/propsstudio.pl/public_html/wp-content/plugins/ova-cezan/shortcode/shortcode.php on line 735 Warning: Undefined array key 3 in /usr/home/grzegorz941/domains/propsstudio.pl/public_html/wp-content/plugins/ova-cezan/shortcode/shortcode.php on line 735 Warning: Undefined array key 4 in /usr/home/grzegorz941/domains/propsstudio.pl/public_html/wp-content/plugins/ova-cezan/shortcode/shortcode.php on line 735
WYBRANE REALIZACJE

Portfolio

Stylizowane zdjęcie produktowe

To jest to co kochamy najbardziej! Dobór odpowiedniego tła i oświetlenia, obrazowanie detali, podkreślenia struktury czy faktury, odpowiednia prezentacja z wykorzystaniem gadżetów wzmacniają siłę przekazu i sprawiają, że Twój produkt jest bardziej atrakcyjny dla odbiorcy. Nie musisz o nic się martwić! Zadbamy o wszystkie detale i rekwizyty, a Ty za nic nie musisz dodatkowo płacić!
Stylizowane zdjęcie produktowe
Stylizowane zdjęcie produktowe
Stylizowane zdjęcie produktowe
Stylizowane zdjęcie produktowe
Stylizowane zdjęcie produktowe

HERO zdjęcia produktowe

Czasami, aby uzyskać pożądany efekt potrzeba czegoś więcej niż studio, stylizacja gadżetami czy światłem. Aranżacja prawdziwego wnętrza łazienki, prezentacja na modelu lub wykorzystania technik robienia zdjęć pod wodą, pomogą zbudować historię i spojrzeć na produkt w nowy sposób! Balsam aplikowany na ciało, zabawka w ręku dziecka, biżuteria na dłoni modelki, wodoodporny krem uv zanurzony w wodzie – jest wiele sposobów, aby wyeksponować zalety Twojego produktu. Wiemy jak robić to skutecznie!
HERO zdjęcia produktowe
HERO zdjęcia produktowe
HERO zdjęcia produktowe
HERO zdjęcia produktowe
HERO zdjęcia produktowe

Social Media Video

Krótkie formaty wideo to najgorętsza forma komunikacji w social media. A my wiemy jak je dla Ciebie przygotować. Realizujemy wysokiej jakości materiały z uwzględnieniem szybko zmieniających się trendów w tworzeniu kontentu i algorytmów. Unpacking, close up, aplikacja produktu, aby zaakcentować jego konsystencję czy ASMR – powiedz czego potrzebujesz, my to zrobimy! Instagram Stories, Reels, TikTok, YouTube shorts, Story Pins – video content to strzał w dziesiątkę!

Packshot 360

E-commerce nie istnieje bez jakościowych zdjęć produktowych! Przygotowane przez nas zdjęcia 360 pozwolą obejrzeć obiekt z każdej strony, poprawiając interakcję użytkownika z produktem. Zastosowanie fotografii 360 podnosi wskaźniki CTR i przyczynia się do zwiększenia konwersji!
JAK DZIAŁAMY

Współpraca z nami jest prostsza niż mogłoby Ci się wydawać!

Tworzenie treści na potrzeby social media to nie jednorazowy wysiłek, a regularny proces – dlatego pracujemy wyłącznie długofalowo w oparciu o comiesięczny model subskrypcyjno-projektowy. Wiemy i rozumiemy jak ważne są dla Ciebie Twoje produkty i ich odpowiednia prezentacja w internecie. Nawiązując współpracę z nami już nigdy nie będziesz musiał się martwić o najwyższą jakość, kreatywność czy terminowość. Szybko poczujesz, że jesteśmy niemal integralną częścią Twojego zespołu i doskonale rozumiemy Twoje potrzeby, a uciążliwe dotąd tworzenie treści fotograficznych i wideo będzie wyłącznie przyjemnością.

  • TWOJE OCZEKIWANIA
  • WYSYŁKA PRODUKTÓW
  • PRODUKCJA, UWAGI I POPRAWKI
  • FINALNE MATERIAŁY

Na początku miesięcznego cyklu wysyłasz do nas brief, opisujesz w nim swoje oczekiwania i plany aktywności w social media. Określasz styl, charakter zdjęć, wszystkie wskazówki i wymagania dotyczące sesji. Najlepiej jeśli dołączysz moodboard z inspiracjami.

Na początku współpracy wysyłasz do nas swoje produkty, które bezpiecznie przechowujemy w naszych magazynach przez okres współpracy. To pozwala ograniczyć do minimum logistykę w kolejnych miesiącach, a my zawsze mamy je pod ręką, aby szybko zrealizować dla Ciebie kolejne zlecenia.

Ty masz czas na swój biznes, a my zajmujemy się oprawą wizualną! Po etapie produkcji wglądowe materiały wysyłamy do twojej akceptacji. Jeśli chciałbyś coś zmienić lub poprawić, zgłaszasz nam swoje uwagi, a my je uwzględnimy! Przygotowane materiały wysyłamy do ponownej akceptacji.

Zaakceptowane przez Ciebie zdjęcia i wideo trafiają do finalnej postprodukcji. Następnie gotowe materiały umieszczamy na bezpiecznym serwerze dla Ciebie do pobrania. Następnym krokiem należy już do Ciebie lub do Twojej agencji social media – zdjęcia trafiają na Instagram, Facebook lub TikTok .

Chciałbyś bez ryzyka sprawdzić co potrafimy? Umów się z nami na darmową sesję próbną. Jesteśmy pewni, że jej rezultaty przekonają Cię do dalszej współpracy! Teraz czas na Twój ruch!

WIEMY JAK ROBIĆ WYJĄTKOWE ZDJĘCIA

Wysokiej jakości materiały wizualne są sekretem wzrostu sprzedaży

Czy wiesz, że około 90% informacji przetwarzanych przez ludzki mózg ma charakter wizualny? A przetwarzanie obrazu jest 60 000 razy szybsze niż tekstu? To sprawia, że powiedzenie „jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów” nabiera konkretnego znaczenia! Wysokiej jakości materiały wizualne mogą zmienić sposób postrzegania marki i mają kluczowy wpływ na decyzje zakupowe klientów. Badania pokazują, że ponad 70% kupujących w online decyduje się na zakup w oparciu o zdjęcia produktu, a treści wideo w 84 % podnoszą efektywność zdobywania klientów. Unikalne treści wizualne to podstawa sukcesu w social media.
Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu innych marek i produktów, zwiększyć rozpoznawalność swojej marki i pobudzić emocje użytkownika, to świetnie trafiłeś. My wiemy, jak w ciągu kilku sekund skutecznie przykuć uwagę Twojego klienta i zapewnić zainteresowanie Twoją ofertą!

Nasze zdjęcia pojawiły się w najlepszych światowych magazynach

KONTAKT

Skorzystaj z naszych usług

Image 1
Image 2

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić. Skontaktuj się z nami. Niczym nie ryzykujesz!

MASZ PYTANIA?